Džiaugiamės, kad renkatės UAB "Silpnos srovės"!

Esame komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatų saugumo sprendimų ir rizikų valdymo specialistai. Specializuojamės įeigos kontrolės, apsaugos, elektroninių ryšių, vaizdo stebėjimo ir gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų projektavime, diegime, aptarnavime ir audite.

Sistemų projektavimas.

Atliksime išsamų vertinimą, įvertinsime visas galimas rizikas ir parengsime visą reikalingą dokumentaciją - nuo techninio projekto iki išpildomosios.

Sistemų diegimas ir paleidimas.

Mūsų komanda pajėgi dirbti su įvairios apimties projektais, nuo nedidelio biuro iki viso verslo centro. Konsultuojame integruojant skirtingos paskirties sistemas ir įrangą. Įgyvendinę projektą ir perdavę darbus užsakovui, suteikiame detalią informaciją apie jos veikimą, apmokome įgaliotus asmenis ja naudotis.

Sistemų priežiūra ir aptarnavimas

Įvertinę esamų sistemų būklę, pateiksime mūsų rekomendacijas periodinei sistemų priežiūrai. Mes ne tik pašalinsime gedimus, bet ir atliksime įdiegtų sistemų periodinės profilaktikos, audito, techninės ekspertizės, įrangos remonto bei sistemų plėtimo darbus, tokiu būdu užtikrinsime Jūsų organizacijos veiklos tęstinumą.

Sistemų auditas

Įvertinsime Jūsų objekto išorines ir vidines grėsmes bei rizikos lygį. Kompleksiškai įvertinsime naudojamos įrangos, medžiagų bei montavimo kokybės atitiktį techniniam projektui bei galiojantiems reglamentams.

Aptarkime Jums tinkamiausią sprendimą!